Květen 2008

Smutná básnička:'(

29. května 2008 v 19:20 Naruto
Jednou za temné noci,
když na měsíc vyjí vlci,
ve vesnici skryté v listí,
když gai si zuby čistí,
ozve se rána!!
Zle zakráká černá vrána.
Aburama vyšle brouky,
by prozkoumali zvuky z louky.
všichni tam běží
a koukají na dvě těla
co tu leží,
co by žít ještě chtěla,
ale nemůžou...
Dva přátelé setkali se v boji,
přes skrývanou lítost svoji,
navzájem se skolí.
Koho to víc bolí?
Hinata svírá tělo mrtvé lásky,
laská umírajicímu zlaté vlásky.
Ten dodýchá jí v náručí,
Hinatě puká srdce z obručí.
vtiskne mu polibek, jediný, první a poslední,
pláče, i když se rozední...
A příští den v poledni,
na dva hroby pohlédni.
jeden bílý, druhý černý.
Blílý pro toho, co zůstal věrný,
černý pro toho, co život měl perný.
Na jednom květiny, věnce a růže,
na druhé, lehce spočítat se může
květin, co zde nekvetou...
jen jedna jediná růžová květina,
co kvůli němu uvadla...
je moc kawaii a přitom smutná:'(

Neko

29. května 2008 v 17:47 Anime
Toto je moe oblíbené neko. Ale jinak se mi líbí všechny, ale tenhle se mi trochu podobá;)
Zombie loan 1

27. května 2008 v 16:13
Obrázek “http://i185.photobucket.com/albums/x69/ashleex1057/Zombie%20Loan/largeAnimePaperscans_Zombie-Loan_Ne.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jaká holka jsi z Naruta?

27. května 2008 v 16:12 | Miako Suzuki |  testy
↓↓↓

Naruto, Sasuke a....Spider-man:)

27. května 2008 v 16:08 Naruto
Co tady dělá Spider-man??? Doufám, že nechce hrát v Narutovi:D

O Wolf's rain

26. května 2008 v 19:15 Wolfś rain
Svět byl kdysi stvořen vlky, ze kterých vzešlo lidstvo. Vlci samotní byli pronásledováni - a podle mnohých jsou už 200 let vyhubeným druhem. Světu nyní vládnou Aristokraté - páni technologií a alchymie, většina světa je pustá a zdá se, že úpadek celého světa není možné zastavit. Jenomže vlci nevymřeli - naučili se přijímat lidskou podobu a nyní se čtyři z nich setkávají v městě, kam je přivedla vůně bájné měsíční květiny, která jim má ukázat cestu k místu přislíbenému v legendách - k Ráji. Jenže květina je ve skutečnosti dívka vytvořená Aristokraty za pomoci alchymie a než se k ní vlci dostanou, unese jí Aristokrat Darcia, který potřebuje otevřít Ráj z vlastních důvodů…

O Witch Hunter Robin

26. května 2008 v 19:11
Do Japonska přichází z Itálie tichá patnáctiletá Robin a nastupuje do STNJ (organizace určená k "lovu" čarodějů). Robin sama ovládá magické síly a zvládá všemožné efekty s ohněm:). Jejím partnerem se stává tichý, chladný a mnohem zkušenější lovec Amon - který ale pro svou ochranu musí, jako všichni ostatní lovci, používat Orbo (tajemný amulet, schopný ochraňovat svého nositele před kouzly). Robin je součástí většího týmu, kde najdeme Michaela, počítačového experta a hackera, línou a nezodpovědnou Doujimu pocházející z velmi vlivné rodiny, nezkušeného Sakakiho, cílevědomou Karasumu, která dokáže při dotyku vycítit pozitivní či negativní myšlenky, celému týmu pak šéfuje temperamentní Kosaka a nejvýše postaveným je v STNJ postarší Zaizen.

První polovina seriálu je pojata spíše epizodicky (co díl to příběh), druhá polovina už se zaměřuje na samotnou Robin a rozhodně je o co stát. Nic totiž není takové, jaké by se na první pohled mohlo zdát:).

O Slayers

26. května 2008 v 19:01
Slayers vás pravděpodobně na první pohled příliš nenadchnou, ale stačí pár minut, v nejhorším případě díl - dva a budete slintat u obrazovky při čekání na další pokračování. Lina a její kumpáni se dostanou do těch nejneuvěřitelnějších, nejabsurdnějších, nejhloupějších a nejsměšnějších situací, jaké si jen dokážete představit. Kresba je sice trochu zastaralá, ale pokud patříte k těm co jsou na to nějak zvlášť vysazení, mohu vás uklidnit, že ve Slayers Try šla kvalita trochu výš. Postavy tohoto anime jsou každá originál - zuřivá Lina, hlupák Gourry, spravedlností posedlá Amelia a mrzutá chiméra Zelgadis, okolo takové partičky se vždycky něco děje. The Slayers si ve všech třech řadách udržují nadprůměrnou kvalitu - jestli se rádi smějete a máte rádi kouzla tak je to anime jako stvořené pro vás.

O Shakugan no shana

26. května 2008 v 18:58
Sakai Yuji byl obyčejným studentem, ale jednoho dne dny jeho běžného života skončily.
Byl napaden příšerou "Guze no Tomogara". Tato příšera, která přišla z jiného světa, byla schopna proměnit lidi do světelné formy, kterou byla schopna pozřít. Byla tam i dívka s planoucímy vlasy a očima, která jej zachánila... Poté mu řekla "Tvá existence již skončila"... Co tím myslela bylo....

O Shaman king

26. května 2008 v 18:55 Král Šamanů
Jednou za 500 let se koná velký turnaj v Doubí village. Tam se sejdou všichni šamani, a bojují o právo stát se králem šamanů. Šamani musí podstoupit vstupním kolem, kde se rozhodne, kdo postoupía kdo se do turnaje ani nedostane.Poté hledají Doubí village a až tam dojdou všichni, začne Velký turnaj.

O School rumble

26. května 2008 v 18:53
Tenma Tsukamoto je potrhlá středoškolačka, která v ničem nevyniká, ale má hodně přátel. Zamiluje se do podivína Karasumy a snaží se mu všemožnými metodami vyznat své city. Kenji Harima, obávaný školní delikvent, se přitom zblázní do Tenmy. Bohužel s vyznáním má stejné problémy...

O R.O.D.

26. května 2008 v 18:50
R.O.D.-Read or Die
Yomiko miluje knihy. Když se ji do ruky dostane první spis knihy, která by mohla být Beethovena nikomu ji nedá.
Knihu se, ale snaží získat Ijini. To, že se ji snaží získat poutá pozornost celého světa, kvůli hrozbě jakou představuje.
Do akce je nasazen tým specialístů, kde patří i Yomiko, která má přezdívku Paper. Další v týmu je Drake a Deep.
Ti to tři musí zneškodnit Ijini i získat knihu.
R.O.D. the TV
Trochu v budoucnosti, pár let po armádní "campani výběru lidí". V ulici někde v Honk Kongu je detektivní kancelář se jménem "Detektivní společnost tří sester". Tři hezké sestry zde pracují na vyřešení případu týkající se knihy. Nejstarší sestra je Michelle, která je chytrá a milá a má ráda všechny druhy knih, stejně jako Maggy, která je stydlivá a vysoká a nejmladší sestra je Anita, která nemá ráda dospělé knížky, všechny mají moc ovládat papír.
TOPlist