1. Únos

25. července 2012 v 18:04 | Naomi (나오미) |  TBOML
konečně první díl :)


Malá holčička šla se svou matkou ulicí, když si holčička všimla muže s dítětem. Hrál si se svým synkem a oba se smáli. "Mami, proč si taky nemůžu hrát jako on?" Zeptala se a ukázala na ně. "Neboj se Naomi. Jednou si taky budeš se svým tatínkem hrát." Usmála se matka a šly dál.


Jakmile došly k obchodu s potravinami, sedla si Naomi na schody jako vždy a čekala až mamka nakoupí. "Jednou si budu taky hrát. Hrát si budu s tatínkem." Zpívala si. "Chceš si hrát s tatínkem?" Oslovil ji neznámý muž. "Hai." Usmála se. "Tak pojď, zavedu tě za tvým tatínkem." Řekl a podal ji ruku. Naomi bez váhání vstala a šli pryč. Šli dál a dál od vesnice a Naomi si ani neuvědomila, že je hodně daleko od obchodu. "Jak dlouho půjdem za tatínkem?" Zeptala se. "Neboj, brzy tam dorazíme." Odpověděl muž a šli dál.

Mezitím matka vyšla z obchodu, ale svou dcerku nikde neviděla. "Prosim vás, neviděli jste tu někde malou holčičku a hnědýma vlasama?" Zeptala se kolemjdoucích, ale nikdo ji neviděl. "Naomi!" Začala volat její jméno. Nakonec uviděla místního ninju a běžela k němu. "Promiňte, moje dcerka se ztratila. Šla jsem nakoupit a když jsem vyšla, nikde nebyla. Tohle je poprvé, co takhle zmizela. Pomůžete mi ji prosím najít?" Byla velmi vystrašená, že by se jí mohlo něco stát. "Nebojte se. My ji najdeme. Jak se dcerka jmenuje a co měla na sobě?" Uklidňoval ji ninja. "Naomi. Naomi Mezurashi a má na sobě zelené šatičky." Odpověděla mu a snažila se být v klidu. "Běžte do budovy Rainkageho a tam čekejte, dokud se s dcerkou nevrátíme." Řekl ninja a zmizel. Ustaraná matka šla ulicí do budovy a stále se rozhlížela, jestli náhodou neuvidí svou malou holčičku.

Naomi šla stále za neznámým mužem. Furt si zpívala nesmyslný písničky až se najednou rozhlédla a zjistila, že jdou lesem. Okamžitě se zastavila a koukla se zpátky. Nikde neviděla žádný obchod ani žádnou vesnici. "Pane, asi jsme se ztratili." Podotkla holčička. Muž se zastavil a pohlédl na ni. "Neboj. Vím přesně, kam jdeme. Pojď za mnou. Už jsme skoro tam."
"Ale maminka mi říkala, že nemám chodit mimo vesnici. Chci se vrátit." Řekla Naomi a chtěla se vrátit, jenže muž ji chytil pevně za ruku. "Nikam nepůjdeš!" Okřikl ji. Dívenka se vyděsila a začala plakat. Muž ji ještě jednou okřikl, aby byla zticha a vedl ji dál do lesa. Během cesty se Naomi pomalu uklidnila a přestala plakat. "Vy víte, kdo je můj tatínek?" Zeptala se najednou. "Jistě." Odpověděl. "A jak vypadá?" Ptala se dál. "Když budeš hodná a zticha, tak ho uvidíš na vlastní oči." Řekl trochu naštvaně.

Skupinka ninjů se psy běžela vesnicí. Zastavili se u hlavní brány a tam jim ninja dal kus oblečení k očichání. "Je to od její matky. Prý to měla dnes ráno na sobě." Řekl ninja. Pak schoval oblečení do brašny a psi začali hledat nějakou stopu. "Něco jsme našli." Řekl pes. "Výborně Hazu. Veďte nás."

"Jsme tady." Usmál see muž. Naomi se podívala dopředu a uviděla další tři muže, kteří na ně čekali u staré chatrče. "Trvalo ti to, Masui." Řekl muž, který stál nejblíž u něj. "Trmácela se dost pomalu." Ukázal prstem na Naomi. "Šéf z ní bude mít ohromnou radost." Podotkl další společník. "Jaký šéf?" Zeptala se Naomi. "Je mi líto, ale tvůj tatínek tu už není." Zasmál se Masui a odvlekli ji do chatrče. Naomi se vzpírala a chtěla utéct. Kopala nohama do všech stran, ale byla příliš malá a oni byli velcí. Přivázali ji k židli a museli jí zacpat pusu, protože neustále křičela. "Měl si ji omráčit hned, co jste vyšli z vesnice." Podotkl jeho společník. "Šéf mi jasně řekl, abych ji přivedl při smyslech." Řekl Masui.
Naomi po chvilce přestala křičet a vrtět se na židli, neboť to bylo k ničemu. Místo toho jen brečela a přála si být u maminky.

"Támhle stopa končí." Řekl Hazu. Ninjové stáli ukrytí ve stromech a pozorovali chatrč. "Jsou tři. Ta dívka bude nejspíš vevnitř. Obklíčíme je a já se dostanu dovnitř." Říkal ninja všem strategii. Ostatní ninjové přikývli a okamžitě obklíčili chatrč. Poté dal jejich velitel signál a oni zaútočili.
"Sakra!" Zaklel Masui, jakmile se před nimi objevili ninjové. Únosci s nimi bojovali a mezitím se ninja tajně dostal k Naomi. "Jmenuješ se Naomi Mezurashi?" Zeptal se klidně. Holčička přikývla. Ninja ji pohladil, rozvázal ji nohy a ruce a uvolnil ji pusu. Poté ji vzal do náručí a šel ke dveřím. "Tam jsou zlí lidi." Řekla vystrašeně Naomi. "Neboj, už nejsou." Usmál se a otevřel dveře. Naomi se rozhlédla a uviděla tři únosce ležet svázané na zemi. "Půjdeme domů. Tvoje maminka si o tebe dělá velikou starost." Řekl ninja a poté šli domů.

Naomina matka stále seděla na lavičce a čekala, až se ninjové vrátí. Jakmile se dveře otevřeli, matka vstala a rozeběhla se k ninjům. "Díky bohu jsi v pořádku." Objala Naomi a poděkovala ninjům za její záchranu. "Máte statečnou dcerku." Řekl ninja a pohladil Naomi po vlasech. Poté se rozloučili a matka šla s Naomi domů.
"Už nikdy nechoď s cizíma lidma pryč." Napomenula ji mamka. "Promiň mami. Když te pán mi řekl, že mě dovede za tatínkem." Odpověděla smutně Naomi. "Za tatínkem?" Podivila se její mamka.
"Ten ninja neříkal pravdu." Řekla Naomi po chvilce. "Nejsem statečná. Brečela jsem a strašně jsem se bála." Dodala. Matka se zastavila a dřepla si před ní. "Jsi statečná. To, že jsi se bála a brečela, nic není. Vydržela jsi až do konce, než pro tebe přišli ninjové. Jsi statěčná." A dala jí pusu na čelo. Poté šly domů.

Tekrát mi bylo 5.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist