RPC se všemi :)

1. února 2016 v 12:22 | Naomi (나오미) |  *Moje tvorba*
a mám to :)
dlouho jsem hledala to správné pozadí, ale nakonec se vydařilo...takže kdo tam všechno je: Naomi s Kibou a Akamarem všichni znají :), za nimi je Miwako a Shino (jop chodí spolu :P) a na střechách je sensei Naboru (na oranžové střeše) a Amelia (na modré střeše).
jsem na sebe velice hrdá :) nejdřív jsem měla v plánu nakreslit jen Miwako s Shinem, ale pak mě napadlo, že bych tam mohla nakreslit i Naomi s Kibou. Potom mi došlo, že tam musí být i Akamaru...teda bála jsem se, že to dopadne strašně, páč zvířata (taky) moc neumím, ale mile mě to překvapilo :)...mno a když jsem měla ty dva páry hotové, tak jsem si řekla: a co Amelia a sensei? Přece nezůstanou na ocet?...sice jsou až vzádu (ve předu by jinak bylo přecpáno :D), ale hlavní je, že tam jsou :)
jo a ještě ke stínování...ano vylepšila jsem se v tom, ale zase když se jedná o seriál Naruto, tak se musím přispůsobit ke stylu :) takže jsem udělala vlasy jednoduše...jo a Naomi drží knížky Icha Icha Paradise...je přece dcera Jiraiyi! Takže to musí i číst :P ... a nebo se jí třeba chce ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist