4. První porážka

11. dubna 2017 v 21:32 | Naomi (나오미) |  TBOML
Gomene za tak zpoždění :P přes víkend jsem na to neměla čas a až teď jsem se k tomu dostala ;)
...
Hai Hai ještě stále jsme u jejího dětství...ale nebojte pomalu se blížíme k tomu, jak se KONEČNĚ xD stane geninem a začnou pořádné mise (a jaký? to ještě nevím :D :D) á jop je u toho i obrázek :P musela jsem to tam dát, jen mi dlouho trvalo vymyslet, jak vlastně mohl Naruto proti Naomi vyhrát :D

tak hurá do čtení ^^


"Dnes začneme trénovat souboje." Vysvětloval Iruka-sensei. "Jupí, už se nemůžu dočkat." radovala se Amelia a hned si vybírala proti komu by chtěla bojovat. Mezitím se studenti přesunuli za školu, kde se rozestoupili do kruhu, aby všichni viděli. "Máte dovoleno vše, kromě zbraní." řekl sensei a vyvolal první dva žáky. Oba se poklonili, jak jim sensei ukazoval a pak jim dal znamení ke startu.


"Týjo oba jsou fakt dobří." žasla Naomi. "Zas tak dobří ne. Zdá se, že jsou sehraní." podotkl chlapec, který stál za dívkami. "Ale no tak. Nekaž nám podívanou." dloubla Amelie chlapce do žeber. Naomi na ně nechápavě koukala. Amelia její výraz zahlédla a usmála se. "To je moje dvojče Satoshi."
"Aha - dvojče?" divila se Naomi a poté si chlapce pořádně prohlédla. Opravdu si byli velmi podobní. Jakto, že jsem si ho dřív nevšimla.
"Jsem Naomi." představila se. "Vím. Ségra o tobě furt mluví." řekl a dál se věnoval zápasu. "Chvilku mu trvá, než se rozmluví." Špitla Amelia. Naomi mlčky přikývla. Chtěla se dál dívat, jak spolu kluci bojují, jenže už bylo po boji. "Jak jsem říkal. Byli sehraní." opakoval se Satoshi. "A jak to víš?" zeptala se ho sestra. "Jednoduché. Stačí se koukat, jak se oba pohybují." odpověděl. Dívky čekaly na další vysvětlování, ale Satoshi nic dalšího neřekl.
"Sasuke Uchiha a Naruto Uzumaki!" Všechny holky okamžitě jásaly a křičely SASUKE. "Co na něm viděj!" zamračil se Ameliin bratr. "Mě se neptej." odpověděla Naomi a usmála se. Ale na Satoshiho to nezabralo a dál se mračil. "Nevšímej si ho. Do toho Sasuke!" jásala Amelia.
Jakmile dal Iruka-sensei znamení ke startu, vyběhl Naruto proti Sasukemu a chtěl mu uštědřit ránu, jenže Sasuke byl rychlejší a souboj skončil ještě dřív, než stačila Naomi mrknout. "Sasuke vítězí." prohlásil sensei. Pobídl hochy, aby se navzájem uklonili, ale Naruto byl tak naštvaný, že utekl. "Už zase. Dobrá, pro dnešek stejně končíme, můžete jít domů." řekl sensei.

"Asi bych taky utekla, kdyby mě takhle někdo ponížil." řekla Amelia spíše pro sebe. "Jak jinak." pronesl Satoshi. Celou dobu šel za holkama, protože musel na svou sestru dávat pozor, aby něco neprovedla. "A co budeme dělat teď?" zeptala se a otočila se k Naomi. "Jdu s Kibou do parku, chcete jít taky?"
"A co tam?"
"Tak co tam máte dělat vám nemusím říkat, ale já si budu hrát s Akamarem." usmála se. Amelia se na ni šibalsky usmála. "A dál?"
"Vzala jsem mu pár dobrůtek. Konečně si na mě začíná zvykat." Naomi se snažila jejího výrazu nevšímat. Bylo jim teprve 10 a Amelia už myslela na randění.
Pomalu se blížili k parku, když si Satoshi všiml skupiny kluků, kteří stáli v kruhu a něco vykřikovali. "Jdu za nima. Mějte se."
"Cože? Kam jdeš?" běžela za ním jeho sestra a tak zůstala Naomi sama. Tím líp, aspoň budu s Kibou sama. Usmála se pro sebe. Pak si uvědomila, na co zrovna myslela a hned se několikrát propleskla. "Jsme přátelé." řekla si pro sebe a šla k lavičce, kde už na ni čekal Kiba.
"Yo!"
"Čekáte dlouho?" zámavala jim a hned si klekla k Akamarovi. "Mám pro tebe dobrůtky."
"Koukám, že ti už věří. Normálně by si od nikoho jen tak něco nevzal. I kdyby to byla jeho oblíbená dobrota." podotkl Kiba. "To jsem moc ráda, že spolu skvěle vycházíme." a Akamaru na to souhlasně přikývl. "Zítra určitě půjdu na řadu." sedl si Kiba na lavičku a hodil Akamarovi klacek. "A proti komu bys chtěl jít?" přisedla si k němu. "Kdybych šel proti Narutovi, to by bylo super." Naomi se uchichtla. "Co je? S ním vyhraje každý." hájil se chlapec a opět hodil klacek do dáli. "A co když vyhraje?" přemýšlela nahlas. "On? Vždyť ještě furt neumí vytvořit pořádný klon." smál se Kiba a zas hodil klacek Akamarovi. "Pravda." souhlasila nakonec Naomi a když viděla Akamara, jak se opět vrací s klackem v tlamě, natáhla ruku, jestli k ní přiběhne. Akamaru se zastavil, podlédl na její nataženou ruku a pak se dal do pohybu. "Pojď ke mě." šeptala dívka a Akamaru jí opatrně položil klacek do ruky. "Hodný pejsek." pohladila ho po hlavě a hodila klacek, jenže ne tak daleko, jako Kiba. Připadala si trapně a čekala, že se jí Kiba bude smát, ale nestalo se nic. Koukal směrem ke skupince. Asi něco hrajou. Pomyslela si. "Chceš tam jít?" zeptala se po chvilce. Kibu to vyvedlo z myšlenek a podíval se na svou kamarádku. "Co? Ne to je dobrý. Ne že by mě nezajímalo, co tam dělaj, ale jsem tady s tebou."
Naomi se usmála. "Můžeme se sejít zase zítra. Stejně musím za chvilku domů." Nakonec se rozloučili a každý šel jiným směrem.


"Kdes tak dlouho byla?" zavolal na ni hned u branky táta. "S Kibou v parku." odpověděla Naomi. Prošla kolem Jiraiyi a chtěla jít pozdravit mamku, ale on ji chytil za ruku a vedl ji na zahradu. "Co se děje?" divila se. "Slyšel jsem, že konečně trénujete souboje, takže jdeme trénovat." vysvětlil a připravil se k boji. "Tati jsem unavená. Půjdu za mamkou, jestli nemá něco k snědku a jdu odpočívat."
"Ani náhodou! Co když prohraješ?" mračil se otec. "Toho se nemusíš bát. Vyhraju." usmála se Naomi a už utíkala do kuchyně.

Druhý den se všichni opět shromáždili za školou a čekali, kdo půjde jako první. Iruka-sensei vyvolal Ino a nějakého brejlatého kluka. "Nevíš, kdo to je?" ptala se Amelia svého bratra. Ten jen zavrtěl hlavou. "Včera byl v parku." podotkla Naomi. "Fakt?" divila se Amelia. "Vůbec jsem si ho tam nevšimla. A vůbec, jak si můžeš všímat jiných kluků?"
Naomi se začervenala. Už už chtěla něco říct, když ji přerušil sensei. "Ino vyhrává."
"Jó. Vidělas Sakuro? Takhle se na to musí." jásala Ino a šla zpět na své místo. "To se dalo od Yamanaki čekat." promluvil Satoshi.
"Amelia Katsuo a Shikamaru Nara." Amelia ztuhla. "Tak jo." povzbudila se a stoupla si proti Shikamarovi. Jakmile začal boj, Amelia udělala pár kroků vpřed a hned jakoby zmrzla - Shikamaru ji znehybnil svými stíny. "Vzdávám se." Zvolala k Irukovi. Ten jen přikývl a prohlásil Shikamara za vítěze. "Další je Naomi Mezurashi a Naruto Uzumaki." Jo. Zajásala a hned si radostně vykročila k protivníkovi. Tohle bude brnkačka. Doufám, že se Kiba dívá. Podívala se na něj, samozřejmě se díval. "Teď!"
Naruto okamžitě vystartoval, což předpovídala a úspěšně se vyhla. Poté následnoval kop z pravé strany, i tomu se vyhla a i ona provedla stejný útok. Následovalo rychlé vyměňování si úderů. Oba od sebe odskočili, Naomi viděla, jak se Naruto pousmál. "Dnes vyhraju. Celou noc jsem trénoval!"
"To se uvidí až po souboji." řekla a znova na něj zaútočila. Teď ho uzemním. Jeden úder do boku a je to. Začala soustředit čakru do ruky a zadívala se na levý bok. Tam! Jenže Naruto její útok zablokoval a když mu chtěla uštědřit ránu druhou rukou, podkosil jí nohy, svalili se na zem a Naruto byl nad ní.
Všichni překvapením stichli. "Naruto...vyhrál." pronesl po chvíli Iruka-sensei. Ne ne ne ne ne! Křičela v duchu Naomi a nakonec v slzách utekla pryč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 6:48 | Reagovat

Ahoj Sbenko ako sa mi máš?čo máš nové?
inak úžasná poviedka len tak ďalej teším sa na ďalší diel poviedky :D

2 Nyuu Fukuya (Nicole) Nyuu Fukuya (Nicole) | Web | 14. dubna 2017 v 12:28 | Reagovat

Pěkné :3

3 Siginitou Siginitou | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 12:33 | Reagovat

Naprosto perfektní :)

4 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 0:48 | Reagovat

ja se mám veľmi dobre a povídka nevim bo tedka píšu povídku pre nové Sb Chie :D ale budu se snažit čim najskor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist