LK příběh

Lahodná krev 14

6. listopadu 2018 v 11:43 | Naomi (나오미)
Jupí, další kapitolu mám dopsanu :D"Žádný problém." Prohlásil Karel, vytáhl z kapsy mobil a začal telefonovat.

"Až ji najdem, co potom?" Otočila se Nataša k Rickovi.
"Co?"
"Nejsem blbá, Ricku. Tohle celé neděláš jen proto, že je její krev vzácná." Řekla ruska. Rick se zamračil. Měla pravdu. "S Benem jsi parťák několik desetiletí." Opět se odmlčela a čekala, zda-li k tomu něco řekne. "Zabiješ ho?" Tuhle otázku čekal. Zahleděl se kamsi dopředu a pousmál se. "To záleží na okolnostech. Ale raději bych takové rozhodnutí přenechal radě."
Nataša vzdychla. "Jen aby i oni nebyli na špatné straně."

Lahodná krev 13

2. října 2018 v 11:21 | Naomi (나오미)
Omlouvám se, že jsem si dala áž moc velkou pauzu. Musím před dcerkou schovávat noťas, protože se z nějakých záhadných důvodů naučila používat Youtube :D takže jsem až teď strávila u noťasu dost času na dopsání dalšího dílu. Naštěstí už chodí do školky, tak budu mít víc času na psaní...teda doufám, páč jsem se rozhodla cvičit xD Ale kdo ví, jak dlouho to vydržím :D


Netrvalo dlouho a objevila jsem se na cestičce mířící přes les k jeho domu. Na nic jsem nečekala. Netušila jsem, na jak dlouho ten sen vydrží, jestli mě náhodou neprobudí dřív, než ho uvidím. Běžela jsem jak nejrychleji jsem mohla. Minula jsem rozkvetlé květiny, které podivně voněly, ale jinak jsem tomu nevěnovala pozornost. Proběhla jsem kolem malé fontánky, kde jsem se tentokrát krátce zastavila. "Neteče v ní voda." Vyslovila jsem šeptem. Že by ten sen ovlivňovala ta uspávací injekce? Rychle jsem tu myšlenku setřásla a hlasitě zavolala jeho jméno. "Same!!!"

Lahodná krev 12

14. srpna 2018 v 11:45 | Naomi (나오미)Rick zavřel za sebou průchod a podíval se na své společníky. Znal je pouze od vidění a právě z toho důvodu jim také nedůvěřoval. "Na co čekáme?" Zeptal se Oliver. "Na nic. Jdeme." Odsekl Rick a vedl je skrz lesík k velkému domu.
Sam na ně čekal na schodech. Jakmile je spatřil, šel jim naproti.

Lahodná krev 11

7. srpna 2018 v 11:54 | Naomi (나오미)Probudilo mě šimrání na boku. Když jsem rozespale otevřela oči, vedle mě se usmíval Sam, opírajíc se o ruku. "Dobré ráno, krásko." Rukou, kterou mě hladil po křivkách, přejel k tváři a políbil mě na čelo. "Takové probuzení si nechám líbit." Usmála jsem se a přitulila se k němu. Opět jsem si vzpomněla na naši první noc a zaculila se mu přitisknutá na hrudi.

Lahodná krev 10

22. července 2018 v 23:28 | Naomi (나오미)
Vím, že jsem psala, že díl vyjde 17., ale nějak jsem se do příběhu zamotala xD Vůbec jsem neměla psát o Samově minulosti! :D Ale nechtělo se mi to celé smazat, když už jsem měla něco sepsané :'P nezbývalo mi nic jiného, než v tom pokračovat, což se protáhlo na několik večerů, jelikož píšu hlavně večer...

P.S.: Ano, všichni tři mají jméno na S (je to schválně, kdyby si s tím někdo lámal hlavu :P) jo a tento díl je o trochu delší, než normálně - a tím se dostáváme k menšímu varování! 18+ :D A jsem na sebe hrdá, jelikož toto je moje premiéra se scénou 18+... chichi ^^

Takže hurá do čtení :)


Zamkla jsem nás v pokoji a společně jsme se posadili - já na postel, Sam na židli. Tak jo, jsme tu. Co teď? V hlavně jsem měla najednou vygumováno. Podívala jsem se na Sama, který si právě dal za ucho neposlušný pramen vlasů. "Takže?" Zeptal se netrpělivým hlasem.

Lahodná krev 9

3. července 2018 v 22:39 | Naomi (나오미)
Další díl nečekejte příští týden, ale za dva týdny 17.7 (pokud se mi nepodaří sepsat díl dříve, než odjedu), páč pojedu k babičce ^^Každou chvílí jsem se připravovala zaútočit, ať už se na mě chystalo cokoli. Snažila jsem se co nejvíc poslouchat okolí, zda-li zase něco neuslyším, ale všude vládlo naprosté ticho. "Kde sakra je?" zašeptala jsem netrpělivě. Ruce se mi potili a dostávala se do nich křeč, jak svírali dřevěnou zbraň.

Lahodná krev 8

26. června 2018 v 10:09 | Naomi (나오미)
Moc mě nadchly komentáře od Majo ^^ první reakce byla: Sakra, někdo to vážně čte? :D Ale vážně jsi mi udělala radost :)

Pardon, že teď dva týdny nic nevyšlo...nejdřív jsem zapomněla, že je zase úterý :D a pak jsem nějak neměla čas :/ furt jsem někde lítala a nakonec jsem večer byla unavená sednout k blogu a dát se do psaní...

Vzbudila jsem se celá zadýchaná a zpocená. Venku mezitím vál mírný vánek a slunce mi projasňovalo pokoj.
Najednou se rozrazili dveře a přiřítil se ke mě stejně zpocený a téměř bez dechu, Sam. "Jsi v pořádku?" Rychle si mě prohlížel a hledal jakékoli zranění. "Nic mi není." Odpověděla jsem zmateně.

Lahodná krev 7

6. června 2018 v 23:25 | Naomi (나오미)
S novým dílem přišel i nový obrázek :) Ten původní se mi sice líbil, ale nebylo to prostě ončo :D a hlavně jsem chtěla nakreslit hlavní postavy xD
Trvalo mi to dlouho...kreslila jsem hlavně večer, kdy jsem na to měla klid :) a chtěla jsem si taky vyzkoušet nějaký nový styl, než je Naruto :D a jako vždy mi nejvíc trvalo vystínovat vlasy :D u Ivane (dívka uprostřed) to vypadá dost divně, jenže čím víc jsem se to snažila upravit, tím divněji to vypadalo O_o
snad všichni vypadají "dospěle" :D jinak černovlasý je Sam a blonďák Rick :)
A to pozadí...není moje práce :P ten úžasný palác, který se dost podobá tomu mému z příběhu, jsem si propůjčila od Kaeriya :)

Ale teď už k příběhu :)


"Děkuji, že jsi mě našla"
Má to znamenat, že ke mě něco cítí? Nebo je jen rád, že tu nemusí trčet sám?
Měla jsem nutkání se ho zeptat, jaký má ta věta význam, ale nakonec jsem to vzdala. "Taky ti děkuju." Zeširoka jsem se usmála.

Lahodná krev 6

30. května 2018 v 0:09 | Naomi (나오미)
Ups...plánovala jsem díl vydat ještě v úterý, ale trochu jsem se sekla xD nevadí, o těch 9 minut se nezblázním :D :D

Nevím, jak dlouho jsme zůstali mlčky v objetí. Když se Sam nakonec odtáhl, vřele se usmál. "Promluvím s Rickem." S těmi slovy odemkl dveře, kde na druhé straně stále stál upír opřený o zeď. "Že jste si dali na čas." zamračil se a pohlédl na mě.
"Rád bych, abys Ivane neděsil. Je tu jako host."

Lahodná krev 5

15. května 2018 v 11:00 | Naomi (나오미)
Krev bude nejspíš vycházet každé úterý, pokud se nerozhodnu jinak :P
Pokud byste měli zájem, mohu vám nakreslit postavy, abyste při čtení měli představu, jak kdo vypadá...ale udělám to jen pokud se někdo ozve, páč jsem strašně líná a prostě mi nejde se k tomu sama dokopat xD
Ani kapička? Vůbec si nedokážu představit, že by ze mě NIC nezbylo. Zavrtěla jsem hlavou a pohlédla na Ricka. "To nedává smysl." Obořila jsem se na něj. Nehodlala jsem mu skočit na jeho fórky. "Dokaž mi, že jsou upíři skuteční!" A teď jsem zvědavá, co chce udělat.

Lahodná krev 4

8. května 2018 v 12:44 | Naomi (나오미)

Nemohla jsem ze Sama spustit oči. Bylo neuvěřitelné, že právě teď u něj sedím a vyměňuji mu obklady. Na člověka je pořádně rozpálený...pokud to teda je člověk. Za ty dva dny, které jsem strávila s Rickem v jejich základně, začínám pochybovat i o sobě. Co když nejsem člověk, ale něco úplně jinýho? Vždyť i Rick řekl, že jsem jedna z NICH. Zatím nevím, co tím přesně myslel, ale doufám, že se Samovou pomocí vše zjistím. Už jen to, že se mi zjevoval ve snech musí něco znamenat.
Aniž bych si to uvědomila, usnula jsem opřená o pohovku.

Lahodná krev 3

3. května 2018 v 16:52 | Naomi (나오미)


Rychle běžím přes nádhernou zahradu. Tentokrát se nekochám krásnými květinami. Musím ho najít. Zadýchávám se při každém kroku a nohy mě bolí, ale nemůžu zastavit - ne dokud ho alespoň neuvidím. Cítím na svém rameni ruku a přede mnou stojí. Se slzami v očích mu padnu do náruče, nyní mě již nohy neposlouchají a sesouváme se na zem. Jeho ruka mě hladí po vlasech. Jsem šťastná, ale zároveň se bojím až mi zmizí z náruče. Chci tu s ním být navždy. Nic jiného nepotřebuji. "Vše bude dobré." Cítím jeho hřejivý dech ve vlasech. Jeho slova mě uklidňují.

Lahodná krev 2

3. května 2018 v 13:05 | Naomi (나오미)
psaní snů mě vážně baví :D a tenhle příběh se mi líbí víc, než ten originální se středoškolačkou :P


Cítím kolem sebe velmi příjemné teplo. Chci otevřít oči, ale on mne laskavým hlasem požádal, abych je měla nadále zavřené. Přivinu se k němu ještě víc, abych pořádně slyšela tlukot jeho srdce. Nyní se vůbec ničeho nebojím. Toužím takhle zůstat do konce života. Najednou jeho stisk povoloval. Tohle nechci! Přitisknu se k němu co nejvíc až mám obavy, jestli může dýchat. "Ivane." smutným hlasem vyslovil mé jméno.

Lahodná krev 1

3. května 2018 v 11:51 | Naomi (나오미)


Procházím se krásnou a velmi známou krajinou. Květiny se na mě usmívají nádhernými barvami, ptáčci kolem vesele poletují a vánek si lehce pohrává s mýma vlasama. Toto místo je dokonalý ráj. Najednou slyším někoho z dálky volat mé jméno. Přidám do kroku, abych zjistila, odkud mne volá. Znám ten hlas! Vím, že patří jemu. Když se konečně dostávám k malé fontánce, která stojí naproti honosnému domu, pohlédnu na balkon, kde stojí a mává mi na pozdrav. Ale v momentě, kdy se za ním rozeběhnu, se země začne otřásat.
 
 

Reklama
TOPlist