TBOML

9. Sladká záchrana

11. listopadu 2017 v 11:11 | Naomi (나오미)
Trochu kratší díl :D ale možná se mi to jen zdá, páč tentokrát u toho není žádný obrázek xD
Pokoušela jsem se něco nakreslit - vážně! xD - ale vždycky se mi na tom něco nelíbilo, takže jsem se na to nakonec vyprdla :D
A co! Prostě bude tento díl trošičku chuďoučký o obrázek :P však nikdo z toho nevykrvácí (v případě nouze posílám pro uklidnění obvazy :D :D) a v příštím díle už nějaký bude...snad... ;P

Začínala jsem být pomalu nervózní. Proč jsem jen musela jít tou oklikou domů? Kdybychom se nesetkali, byl by teď Akamaru s Kibou.
Při téhle myšlence jsem zavrtěla hlavou. Nebudu se z toho furt vinit! Co se stalo, stalo se! Přikývla jsem si na souhlas a dál se soustředila na hledání. "Když se to tak veme, tak jsme právě na misi." doufala jsem, že se Kiba usměje. Místo toho se rychle zastavil, až mi poskočilo srdce. "Pravda." zamumlal.

8. Ztracený pes

11. srpna 2017 v 11:42 | Naomi (나오미)

Byla jsem nadšená. Naše první mise skončila úspěchem. Samým vzrušením se mi ještě nechtělo jít domů.
Procházela jsem ulicí, kde lidé poklízeli před svými domy. Někdo zalíval květiny, jiný volal na své děti k večeři. Snažila jsem se najít nějakou zábavu, vždyť teprve slunce zapadalo, do večerky času dost.

7. Mise: Ukradená taška

11. července 2017 v 12:56 | Naomi (나오미)


"Naomi, vstávej!" vběhl do pokoje táta. "Co blázníš?" zasmála jsem se na něj. Byl celý udýchaný a měl na sobě ještě pyžamo. Bylo na něm vidět, že zrovna vstal, zatímco já byla už zhruba tři hodiny vzhůru, oblečená a dokonce několikrát učesaná. Nervozita ze mě přímo zářila. Nevěděla jsem, jestli už dnes půjdeme na první misi nebo nás bude Yoko-sensei učit nějaké super techniky.

6. Zkouška geninů a tým 13

11. června 2017 v 8:17 | Naomi (나오미)
A je to tady :) dostáváme se konečně na začátek, kdy se Naomi stane geninem a pozná svého senseie :P


Byla jsem vzhůru ještě než mi zazvonil budík. Asi hodinu jsem zírala do stropu.
Dnes se možná stanu geninem.
Těšila jsem se a zároveň se bála. Co když bude zkouška nějaký souboj? Nebo budu muset předvést nějakou techniku s živly? "Vždyť já skoro nic neumím." řekla jsem si pro sebe nahlas. Ta myšlenka se mi v hlavě stále opakovala. Nakonec zazvonil budík a já rychle vstala.

5. Po porážce rozbij meloun!

12. května 2017 v 11:46 | Naomi (나오미)
Gomene pro ty, kteří to čtou. Chtěla jsem díl zveřejnit včera, ale neměla jsem čas...zbývalo mi stále dopsat konec :D
jinak názvu si moc nevšímejte :D jiný mě nenapadl :D

Tento díl je z pohledu Naomi ;)


Byla jsem ponížena...a přede všemi. Co si teď o mě pomyslí? Bude se mi smát? Snažila jsem slzy zadržovat, ale draly se dál a dál. Utřela jsem si mokré tváře. Nohy mě začali pomalu bolet, křeč do boku stále sílila, ale stále jsem běžela přes vesnici. Chtěla jsem být co nejdřív doma, zachumlat se do deky a doufat, že na to všichni brzy zapomenou.

4. První porážka

11. dubna 2017 v 21:32 | Naomi (나오미)
Gomene za tak zpoždění :P přes víkend jsem na to neměla čas a až teď jsem se k tomu dostala ;)
...
Hai Hai ještě stále jsme u jejího dětství...ale nebojte pomalu se blížíme k tomu, jak se KONEČNĚ xD stane geninem a začnou pořádné mise (a jaký? to ještě nevím :D :D) á jop je u toho i obrázek :P musela jsem to tam dát, jen mi dlouho trvalo vymyslet, jak vlastně mohl Naruto proti Naomi vyhrát :D

tak hurá do čtení ^^


"Dnes začneme trénovat souboje." Vysvětloval Iruka-sensei. "Jupí, už se nemůžu dočkat." radovala se Amelia a hned si vybírala proti komu by chtěla bojovat. Mezitím se studenti přesunuli za školu, kde se rozestoupili do kruhu, aby všichni viděli. "Máte dovoleno vše, kromě zbraní." řekl sensei a vyvolal první dva žáky. Oba se poklonili, jak jim sensei ukazoval a pak jim dal znamení ke startu.

3. Poprvé ve škole

7. března 2017 v 22:33 | Naomi (나오미)
Ták je tu další díl...podle mě je asi trochu nudný - sakra to bych tu neměla psát, že? - ale zase na druhou stranu je to nutné :P v tomto díle se Naomi konečně setká s Amelií a Kibou *-* takže příjemné čtení :)


Všichni tři šli ulicí přímo do akademie. Naomi se moc těšila. Konečně šla do školy a navíc jak s maminkou, tak i s tatínkem. "Nemusíš být nervózní." poznamenal Jiraiya. "To ty jsi nervózní." zasmála se Kimiko.

2. Nový domov

25. ledna 2016 v 11:39 | Naomi (나오미)
konečně jsem se po 4 letech O_o rozhodla napsat další díl... :)
jen připomínám některé postavy: Naomi (hl. postava - viz obrázek ;)) a její matka Kimiko, pak žabák Gamakichi (všichi znají ze seriálu :))

Naomi čekala u okna a vyhlížela maminku. Jakmile ji spatřila, ihned běžela ke dveřím.
"Tak co, vemou mě?" ptala se horlivě. "A kam by tě měli vzít?" zeptala se matka a položila tašku na stůl. Vyndala jablka a mléko a sedla si na židli. "Ty jsi zapomněla? Je mi už šest a mám jít do školy." řekla Naomi. Maminka se pousmála a pobídla dcerku, aby si k ní sedla. "Zlatíčko, přišel mi dopis od tvého tatínka."
Naomi vytřeštila oči. "Cože? A kde je? Přečti mi ho!" naléhala na ni.

1. Únos

25. července 2012 v 18:04 | Naomi (나오미)
konečně první díl :)


Malá holčička šla se svou matkou ulicí, když si holčička všimla muže s dítětem. Hrál si se svým synkem a oba se smáli. "Mami, proč si taky nemůžu hrát jako on?" Zeptala se a ukázala na ně. "Neboj se Naomi. Jednou si taky budeš se svým tatínkem hrát." Usmála se matka a šly dál.
 
 

Reklama
TOPlist