TWIK

2. Kapitola

31. července 2017 v 23:22 | Naomi (나오미)
Dlouho rozepsaná kapitola je konečně na světě :D myslela jsem, že s tím opět začnu až dopíšu The Book Of My Life, ale ono to bude mít ještě hódně kapitol...asi xD...takže jsem se rozhodla, že to prostě risknu a budu psát i toto ^^
tákže hurá do čtení :PNori najednou stála uprostřed parku. Nikdo nikde a ona nechápala, co tu vůbec dělá.
"Co jsem to jen chtěla dělat? Už vím, musím si jít rychle sbalit."

"Co tu děláš, Daisuke?" zeptal se shinigami svého společníka. "Jen běžná kontrola. Musel jsem jedné smrtelnici vymazat paměť." a kývl směrem ke zmatené dívce, která se opět zastavila, rozhlédla se a pak se dala zase do chůze. "Koukám, žes ji pořádně zamotal hlavu."
"Bohužel byla ve špatnou chvíli na špatném místě." pokrčil hnědovlasý shinigami rameny.

1. Kapitola

5. srpna 2012 v 18:44 | Naomi (나오미)

Nori opět běžela ze školy přímo domů. Neustále se ohlížela za sebe, jestli ji náhodou nesleduje nějaký duch. Jakmile za sebou zavřela dveře od domu, oddychla si. "Už to jsou 3 roky, co je vidím. Vůbec se mi neelíbí, že mě pořád sledujou. Co kdyby si konečně našli ten svůj klid a mě nechali na pokoji." Říkala si pro sebe. "Nori?" Usmála se na ni její teta. "Vylekala jsi mě." Řekla Nori a sundala si boty. "Tys měla návštěvu?" Zeptala se Nori, když uviděla na stole dva prázdný šálky. "Ano. Přijela moje sestra. Nabídla mi práci u nich ve městě." Odpověděla teta. "Tak to je skvělí." Usmála se Nori. "To jo, jenže ta práce je daleko, takže bychom se museli přestěhovat." Dodala. "Přestěhovat?" Podivila se Nori. Teta uklízela nádobí do dřezu. "Řekla jsem jí, že o tom popřemýšlím a že jí pak zavolám, jak jsem se rozhodla."
 
 

Reklama
TOPlist